تنظیمات کوکی

در اینجا شما می‎توانید تنظیمات کوکی برای ابزارهای مختلف مورد استفاده در www.advantageaustria.org و زیر دامنه‎های مرتبط را مشاهده و تغییر دهید.


ذخیره تنظیمات
Advantage Austria نمایش فهرست

جایزه بین المللی برای ADVANTAGE AUSTRIA

2017.01.12

در کنفرانس جهانی سازمان های توسعه تجارت TPO - بخش تجارت خارجی اتاق بازرگانی اتریش با اهدای مدال نقره مورد تقدیر قرار گرفت.

دریافت مدال نقره توسط ADVANTAGE AUSTRIA تائیدی موثر بر توانائی بالا و فعالیت موفق این سازمان است. سازمان تجارت خارجی اتاق بازرگانی اتریش در مراکش در بخش کشورهای صنعتی بعنوان مقام دوم در بین برترین سازمان های توسعه تجارت مورد تشویق قرار گرفت. 

اهدای این جایزه مشهور توسط مرکز تجارت بین المللی (ITC) با مقر اصلی در شهر ژنو صورت می پذیرد که نهادی مشترک مابین سازمان تجارت جهانی (WTO) و سازمان ملل متحد (UNO) است. با دریافت این جایزه، ADVANTAGE AUSTRIA یکبار دیگر ثابت نمود که شرکت های اتریشی را در فعالیت هایشان چه در داخل و چه در خارج از اتریش به بهترین وجه حمایت نموده و بدین طریق سهم مهمی در تاریخچه موفق صادرات کشور بر عهده دارد. دریافت این مدال همزمان بار مسئولیت سازمان را در ادامه دادن به این مسیر سنگین تر نموده است.

اهدای جوایز توسط مرکز تجارت بین المللی دو سالانه است. در سال 2012، ADVANTAGE AUSTRIA عنوان "بهترین سازمان تجارت خارجی"  را نصیب خود نمود. در سال 2016 مدال طلا به فرانسه اهدا شد (Business France) که بطور همزمان بعنوان محل بعدی برگزاری کنفرانس جهانی سازمان توسعه تجارت در سال 2018 نیز انتخاب شد.

لینک های مربوطه

 
مرکز تجارت بین المللی (ITC)
چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA