Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację

Międzynarodowe wyróżnienie dla ADVANTAGE AUSTRIA

2017.01.04

Podczas konferencji Trade Promotion Organisation - TPO srebrnym medalem wyróżniony został wydział handlu zagranicznego Austriackiej Izby Gospodarczej.

Dla ADVANTAGE AUSTRIA zdobycie srebrnego medalu jest potwierdzeniem wyjątkowej skuteczności i sukcesów w działaniu. Wydział handlu zagranicznego Austriackiej Izby Gospodarczej wyróżniony został w Marrakeszu/Maroko w katergorii państwa uprzemysłowione zostając wicemistrzem świata wśród najlepszych organizacji handlu zagranicznego (Trade Promotion Organisations). 

To renomowane wyróżnienie przyznawane jest przez Międzynarodowe Centrum Handlu ITC z siedzibą w Genewie, wspólnej instytucji Światowej Organizacji Handlu i ONZ. Przyznanie wyróżnienia ADVANTAGE AUSTRIA udowadnia, że doskonale wspiera on firmy austriackie w ich działaniach za granicą i w istotny sposób wpływa na sukcesy eksportowe kraju. Dla samej Izby jest to znak, by dalej kontynuować obraną drogę działania.

Międzynarodowe Centrum Handlu przyznaje wyróżnienia co dwa lata. W 2012 roku ADVANTAGE AUSTRIA otrzymał wyróżnienie jako "Najlepsza Organizacja Handlu Zagranicznego". W 2016 roku złote wyróżnienie przyznano Francji (Business France), gdzie odbędzie się kolejna uroczystość przyznania wyróżnienień w 2018 roku.

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA