تنظیمات کوکی

در اینجا شما می‎توانید تنظیمات کوکی برای ابزارهای مختلف مورد استفاده در www.advantageaustria.org و زیر دامنه‎های مرتبط را مشاهده و تغییر دهید.


ذخیره تنظیمات
Advantage Austria نمایش فهرست

تصاویر گویاتر از هزار کلمه هستند!

2017.01.23

انیمیشن ویدئوئی نشانگر توانائی اقتصاد اتریش در امر صادرات است.

بخش تجارت خارجی اتاق بازرگانی اتریش ADVANTAGE AUSTRIA، جایگاه اقتصادی اتریش و توانائی اقتصادی این کشور را در یک انیمیشن ویدئوئی به تصویر کشیده است. این ویدئوی کوتاه و در نوع خود منحصربفرد دلیل دیگری است بر این نکته که اقتصاد صادرات اتریش همواره تضمینی بر موفقیت این کشور بوده است.

این ویدئوی هوشمند با عنوان "آیا می دانستید؟" موفقیت های اقتصادی اتریش در امر صادرات را روشن می کند. این انیمیشن با استناد بر ارقام و اعداد توانائی اقتصادی اتریش را به نمایش گذاشته و به معرفی شرکت های اتریشی به روشی کاملا پیشرفته و دوست داشتنی می پردازد. محصولات شگفت آور و خلاقانه "ساخت اتریش" همراه با موزیک چشم ها را خیره می کنند.

این ویدئو به اتریش، پروفایلی نوآورانه و هوشمند می بخشد و این کشور را بصورتی کامل در عرصه بین المللی مورد توجه عموم قرار می دهد. سرانجام شرکت های اتریشی در سرتاسر جهان از وجهه خوبی برخوردار شده و از نقطه نظر کیفیت، قدرت خلاقه، دانش و نیز قابلیت اطمینان در رتبه بالای جهانی قرار می گیرند. 

چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA