Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel

Rakouská dopravní infrastruktura je celosvětově poptávaná

2017.01.20

Rakousko patří v oblasti dopravních a mobilních řešení k průkopníkům a společnosti činné v Rakousku se celosvětově těší velmi dobré pověsti.

Optimální infrastruktura a funkční dopravní technika jsou důležitými faktory pro hospodářství a kvalitu života v zemi. K budoucím výzvm se rakouští pracovníci staví s inovativními řešeními v oblasti dopravních technologií, zrychlují další vývoj a sází na spolupráci.

Technologický vývoj v oblasti dopravních technologií (silnice, koleje, voda, stavba, bezpečnost, inteligentní přepravní systémy, automatizace, ochrana před hlukem) leží rakouským podnikům obzvláště na srdci, protože právě jejich přeměna řeší mimo jiné budoucí problémy životního prostřední a dopravní politiky. Ať se jedná o tradiční rodinné podniky nebo mladé, inovativní nováčky - v Rakousku je celá řada společností, které se se svými produkty a službami osvědčily na světových trzích a jejich know-how v oblasti dopravních a informačních technologií nebo poradenství a inženýrství je celosvětově uznávané.

Více informací o rakouských společnostech z oblasti dopravní infrastruktury najdete v nejnovějším vydání publikace FRESH VIEW - společné inciativě ADVANTAGE AUSTRIA a Spolkovým ministerstvem pro dopravu, inovace a technologie:

FRESH VIEW Verkehrsinfrastruktur, Nr. 159 [pdf, 9,758.4kb]

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA