Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА З АВСТРІЇ КОРИСТУЄТЬСЯ ПОПИТОМ У ВСЬОМУ СВІТІ

2017.01.19

Австрія є одним із піонерів в області транспортних рішень і мобільності. Компанії, що працюють у цій галузі, користуються відмінною репутацією на міжнародному рівні.

Оптимізована інфраструктура і добре функціонування транспортної техніки - це ключові фактори для розміщення бізнесу та показники якості життя країни. Австрійські постачальники зустрічають нові  виклики інноваційними рішеннями в області транспортних технологій, втілюють у життя  розробки і розбудовують співпрацю.

Для австрійських підприємств  технологічні розробки в транспортній галузі (дороги, колії, водні шляхи, будівництво, безпека, розумні транспортні системи /ІTS і автоматизація, захист від шуму) набувають особливого значення. Їх реалізація, крім усього іншого, вирішує також проблеми охорони довкілля та транспортної політики завтрашнього дня. Не залежно від того, чи це багаті на традиції сімейні підприємства, чи новостворені інноваційні фірми - в Австрії є багато компаній, які зарекомендували себе зі своєю продукцією і послугами на світових ринках і домоглися успіху завдяки власним ноу-хау в галузі транспортних та інформаційних технологій, консалтингу та проектування.

Більш детальну інформацію про австрійських постачальників в області транспортної інфраструктури можна знайти в останній публікації Fresh View - спільній ініціативі ADVANTAGE AUSTRIA та Федерального Міністерства транспорту, інновацій та технологій Республіки Австрія:

FRESH VIEW Транспортна інфраструктура, Nr. 159 [pdf, 9,758.4kb]

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA