Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Green.Building.Solutions. – Ekolojik yapılaşma konulu yaz okulu: 22 Temmuz - 13 Ağustos 2017 tarihleri arasında Viyana’da

2017.01.25

Green.Buildings.Solution. yaz üniversitesi mimarlık, mühendislik, ekoloji ve sürdürebilirlik alanlarında birinci sınıf avusturyalı uzman bilgileri sunuyor. Başvuru süreci 10 Nisan 2017 tarihine kadar devam ediyor.

2017 yılında da tekrar dünyanın her köşesinden 40 üniversite öğrecisi  Green.Building.Solutions. üniversitesinin Viyana‘da sunduğu Master-Level seminerine başvuruda bulunabilir. 

Derslerde ve workshoplarda yeşil bina ve çelik yapı teknolojisi konuları hakkında  disiplinler arası bilim ve sürükleyici sorular ve aynu zamanda ekolojik sürdürülebilir şehir planlaması işlenecektir. Geleceğin mimarları, şehir plancıları ve mühendisleri bahsi geçen alanlardaki uzmanlar ile birebir görüşebilir ve pratikte uygulanan işlemleri özel bir açıdan tanıyabilir. 

Green.Building.Solutions. yaz üniversitesi  OeAD-Wohnraumverwaltung ve yedi üniversite tarafından birlikte organize ediliyor: Universität für Bodenkultur Wien , Technische Universität Wien , Wirtschaftsuniversität Wien , Universität Wien , FH-Campus Wien , Donauuniversität Krems ve FH Technikum Wien . Ayrıca innovative gebäude©  ve Austrian Institute of Technology (AIT) temsilcileri de destek veriyor. 

Etkinlik detaylarını, katılım ve  burs programı ile ilgili bilgileri Green.Building-Solutions. yaz üniversitesinin web sitesinde bulabilirsiniz.

Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA