Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

MIT Europe Conference: 29. – 30. března 2017, Rakouská hospodářská komora, Vídeň

2017.02.06

Experti a expertky v oblasti výzkumu a technologií, stejně jako podnikatelé se ve dnech 29. a 30. března 2017 sejdou v prostorách Rakouské hospodářské komory, aby si vyměnili své znalosti a zkušenosti spojené s tématem "Mind the Gap - Technological Leaps vs. Strategic Steps". Očekává se účast až 500 hostů.

Již pošesté bude významná elita světoznámého Massachutsetts Institut of Technology (MIT) hostem Rakouské hospodářské komory. Vídeň se tak na dva dny stane opět centrem diskuse o nejnovějších technologiích, směrodatných inovacích a mezinárodních trendech, které otevírají nové trhy nebo mohou zcela změnit aktuální status quo.

MIT Europe Conference 2017  nese titul „Mind the Gap – Technological Leaps vs. Strategic Steps“. Téma bylo zvoleno cíleně, aby se poukázalo na vliv stále rychleji postupujícího technologického vývoje na strategické plánování.

K nejvýznamnějším přednášejícím budou letos patřít Michael Benjamin, Kerri Cahoy, Federico Casalegno, John Hart, Steve Leeb, Carlo Ratti, Donna Rhodes, Vivienne Sze a Amos Winter.

Podrobné informace o registraci, programu a možnosti ubytování najdete na internetových stránkách konference

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA