Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

iconvienna 2017 – 13. Iş ve yatırım dünyası forumu: 26 – 27 Nisan 2017 tarihleri arasında, Viyana - Avusturya

2017.03.23

Viyana 13.kez uluslararası proje çalışmasının buluşma noktası olacak. iconvienna siyaset, iş dünyası, akademi, ve uluslararası kurumların ve diplomatinin üst düzey karar vericilerini özel bir ağ toplantısında biraraya getirecek.

26 ve 27 Nisan 2017 tarihleri arasından düzenlenecek olan iconvienna 2017 bu yıl „Brand together“ konusu altında düzenlenecek.

Uluslararası ekonomi, teknoloji, finans, Pazar ve hukuk, araştırma ve danışmanlık alanlarından katılacak olan uzmanların ve üst düzey karar vericiler güncel yatırım stratejilerini, yenilikçi projeleri ve kurumsal girişimler hakkında aşağıdaki ana konuları tartışacaklar:

  • (Avrupa) küresel rekabet – uluslararası açılım ile gelişim 

  • World Intellectual Property Day kapsamında uluslararası inovatif çözümler, pazarlar ve yatırımlar  uluslararası şanslar

  • Büyümenin ölçümü olarak geleceğin şehirleri

Iconvienna hakkında daha fazla bilgi, kayıt ve program için bu web sitesi üzerinden bilgi edinebilirsiniz  www.icon-vienna.net

Konuya ilişkin bağlantılar

 
iconvienna 2017
 
Program
 
Online-Kayıt
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA