Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Pioneers Festivali: Yeni nesil girişimciler ve yatırımcılar Avusturya’da buluşuyor

2017.05.18

Gelecek tekonolojileri ve ve girişimcilik alanında öncü olan etkinlik 6. Kez Avusturya’nın Başkenti Viyana’da gerçekleşecek.

Özel ağ toplantısı uluslararası ziyaretçilere ve avusturyalı yeni nesil girişimcilere potansiyel iş ortakları ve sektördeki önemli kişiler ile tanışma fırsatı sunuyor.

İki gün boyunca Viyana’daki Hofburg İmparatorluk Sarayı Pioneers Festivali bayrağı ile süslenecek (1 – 2 Haziran 2017). Sayısı kısıtlı bir katılımcı kitlesine 2-5 yıl içeresinde dünyamızı değiştirecek yeni teknolojileri tanıma hakkı sunulacak. 

Pioneers Festival çerçevesinde yeni nesil girişimcilere çeşitli programlar sunulacak. Festivale çok sayıda firma katılacaktır. Yeni nesil girişimciler kendilerini potansiyel müşterilerine tanıtacaklar ve uluslararası alanda tanınmış konuşmacılar gelecek teknolojileri ve girişimcilik alanında sunumlar yapacaklar.

Avusturya ve inovasyonları ile ilgileniyor ve etkinliğe indirimli koşullar ile katılmak istiyor musunuz? Lütfen ofisimiz ile iletişime geçiniz (iletişim bilgilerimiz sağ üst köşede)!

Konuya ilişkin bağlantılar

 
Pioneers Festival 2017
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA