Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację

13. Konferencja Europejskich Regionów i Miast: 24 - 26 września 2017 Salzburg, Austria 

2017.07.28

Instytut Regionów Europy (IRE) zaprasza na 13. Konferencję Europejskich Regionów i Miast do Salzburga. Temat przewodni konferencji brzmi „Następne generacje - aktrakcyjne regiony i gminy dla przyszlych pokoleń“.

Od dwunastu lat Instytu Regionów Europy dziala z sukcesami na rzecz wzmocnienia regionów i gmin w całej Europie. Jednym z wydarzeń organizowanych w ramach tych działań jest Konferencja Europejskich Regionów i Miast , której trzynasta edycja odbędzie sie w dniach od 24 do 26 września 2017 w Centrum Kongresowym w Salzburgu.

Organizatorzy zaplanowali bogaty program wydarzeń: dyskusje panelowe na następujące tematy „Atrakcyjne kształtowanie regionów wiejskich dla przyszłych pokoleń", „Następna generacja energii odnawialnych" oraz „Start-ups w regionach - przyszłość dla młodych pokoleń", forum IRE „Następne pokolenie krajów członkowskich UE" oraz sypozjum „Prywatne instytucje edukacyjne - szansa dla młodzieży". 

Do udziału w konferencji zaproszeni zostali eksperci z obszaru gospodarki i polityki, wiodący wykład wygłosi Johannes Hahn, komisarz UE ds. polityki sąsiedztwa i negocjacji akcesyjnych. 

Udział w konferencji jest bezpłatny dla przedstawicieli miast i regionów, czlonków IRE oraz studentów. Opłata dla firm wynosi 350 euro. Instytut Regionów Europy (IRE) oczekuje okolo 250 uczestników.

Zgłoszenia udziału prosimy kierować do pani Martiny Balazic (T +43 662 84 32 88-0).

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA