Nastavenia súborov cookies

Tu môžete nahliadnuť do nastavení alebo zmeniť nastavenia súborov cookies pre rôzne nástroje, ktoré sa používajú na www.advantageaustria.org a príslušných subdoménach.


Uložiť nastavenia
Advantage Austria Zobraziť navigačný panel

13. KONFERENCIA EURÓPSKYCH REGIÓNOV A MIEST (KERS): 24. - 26. SEPTEMBRA 2017, SALZBURG, RAKÚSKO

2017.07.28

Inštitút regiónov Európy (IRE) pozýva do Salzburgu na 13. Konferenciu Európskych regiónov a miest. Hlavnou témou podujatia bude „Next Generation - Atraktívne regióny a komúny budúcej generácie“.

Už viac ako 12 rokov sa Inštitút regiónov Európy (IRE) snaží o posilnenie regiónov a obcí v celej Európe. 13. Konferencia Európskych regiónov a miest sa uskutoční 45.- 26. septembra 2017 v priestoroch Kongresshausu v Salzburgu.

Okrem troch pódiových diskusií na témy „Atraktívne formovanie vidieckych regiónov pre budúce generácie“, „Budúca generácia obnoviteľných zdrojov energií“ a„Start-Upy v regiónoch – budúcnosť mladej generácie“, sa bude konať tiež IRE-Fórum na tému „Ďalšia generácie členských krajín EÚ“. Sympózium IRE o „Súkromných vzdelávacích inštitúciach – príležitosť pre mládež“ bude konferenciu uzatvárať.

Popri množstve medzinárodných expertov a verejných činiteľov z oblasti hospodárstva a politiky bude prednášať aj Eurokomisár pre Európsku susedskú politiku a pre rokovania o rozširovaní EÚ pán Johannes Hahn.

Účasť na konferencií je pre zástupcov miest a regiónov, rovnako ako aj pre študentov bezplatná. Pre firmy predstavuje účastnícky poplatok 350 eur. Inštitút regiónov Európy (IRE) očakáva okolo 250 účastníkov.

Vašu prihlášku zasielajte prosím Martine Balazic (tel. +43 662 84 32 88-10).

tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA