Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

13. Avrupa Bölgeleri ve Şehirleri Konferansı (KERS): 24 -26 Eylül 2017 Salzburg, Avusturya

2017.07.28

Avrupa Bölgeleri Enstitüsü (IRE) Salzburg’ta düzenlenecek olan 13. Avrupa Bölgeleri ve Şehirleri Konferansına davet ediyor. Konferansın ana konusu ‘Yeni Nesil – Gelecek nesiller için cazip bölgeler ve belediyeler’.

Yaklaşık 12 yıldır Avrupa Bölgeleri Enstitüsü (IRE) Avrupa bölgelerinin ve belediyelerinin güçlenmesi için çalışmalar yapıyor.  13. Avrupa Bölgeleri ve Şehirleri Konferansı 24 -26 Eylül 2017 tarihleri arasında Salzburg Kongresshaus’da düzenlenecek.

‘Gelecek nesiller için kırsal alanların çekici tasarımı’, ‘Yenilenebilir enerjinin yeni nesili’ ve ‘Kırsal alanda genç girişimciler – genç nesillerin geleceği’ konuları altında üç sempozyom yapılacak. IRE ayrıca ‘AB üye ülkelerinin gelecek nesilleri’ konusunu işleyecek. Konferansı ‘Özel eğitim kurumları – gençler için bir şans’ konusu kapatacaktır. 

Uluslararası uzmanlar, ekonomi ve siyaset alanından üst yöneticilerin yanı sıra Avrupa Birliği komşu ülke politikası ve genişleme müzakereleri komiseri Johannes Hahn konferansta konuşma yapacak. 

Katılım veterinerler, şehir ve bölge yönetimleri temsilcileri, IRE üyeleri ve üniversite öğrencileri için ücretsiz. Özel şirketler için katılım ücreti 350,00 €. Avrupa Bölgeleri Enstitüsü (IRE) yaklaşık 250 katılımcı bekliyor.

Katılımınızı lütfen Bayan  Martina Balazic 'e bildiriniz:

Telefon: +43 662 84 32 88-0

Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA