Nastavenia súborov cookies

Tu môžete nahliadnuť do nastavení alebo zmeniť nastavenia súborov cookies pre rôzne nástroje, ktoré sa používajú na www.advantageaustria.org a príslušných subdoménach.


Uložiť nastavenia
Advantage Austria Zobraziť navigačný panel

AVIATION 2017: 12. až14. november 2017 v Linzi, Rakúsko

2017.08.09

Spoločnosti a výskumné podniky z leteckého priemyslu a ľahkých konštrukcií  z celého sveta sa stretnú od 12. do 14. novembra 2017 v rakúskom Linzi. 

AVIATION 2017 ponúka jedinečnú príležitosť nájsť nových obchodných, technnologických či výskumných partnerov a informovať sa o perspektívach regiónu leteckého priemyslu a ľahkých konštrukcií v Hornom Rakúsku. 

Program sa začne v poobedňajších hodinách dňa 12. novembra workshopom na tému „Artificial Intelligence“ v Ars Electronic Center Linz.

Srdcom trojdňového podujatia bude B2B-Matchmaking-Event na tému leteckého priemyslu dňa 13. novembra. Ponúkne spoločnostiach a výskumným podnikom leteckého priemyslu a ľahkých konštrukcií jedinečnú príležitosť rozšíriť svoj obzor a nájsť nových obchodných partnerov. Záujemcovia sa môžu online registrovať a zverejniť svoje kooperačné ponuky medzinárodnému publiku.

Dňa14. novembra sú na pláne firemné návštevy u dvoch vedúcich podnikoch rakúskeho leteckého priemyslu (FACC, CoLT Composite Lab & Test).

Viac informácií k podujatiu vrátane online-registrácií, programu a ubytovania nájdete na webstránke podujatia .

Súbory na stiahnutie

Linky k téme

 
AVIATION 2017
tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA