Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

MEZINÁRODNÍ STROJÍRENSKÉ FÓRUM VE VÍDNI 2017

2017.10.30

Co se týče konstrukce strojů a strojových zařízení, řadí se  Rakousko ve srovnání s ostatními národy k absolutní  špičce. V rámci jednodenní akce se mezinárodní nákupčí setkají s rakouskými výrobci.

28. listopadu 2017 pořádá ADVANTAGE AUSTRIA ve Vídni mezinárodní fórum soustředěné na konstrukci strojů a strojových zařízení ( Internationale Maschinen- und Anlagenbauforum ). Tato akce nabízí všem zúčastněným podnikatelům z celého světa jedinečnou příležitost ještě rozšířit síť svých kontaktů, stejně tak i najít nové obchodní  partnery.           

V průběhu dopoledne budou předneseny nejrůznější referáty soustřeďující se na nejnovější branžové trendy a inovace. Odpolední program poté bude věnován akci Matchmaking. V rámci zmíněné akce mají zúčastněné firmy možnost vést individuální - b2b rozhovory s předními výrobci zastupujícími určitou branži, stejně tak i probrat nové možnosti vzájemné spolupráce v budoucnosti.

Podrobnější informace týkající se uvedené akce včetně přihlášky, programu a online sjednání termínu pro (B2B-Meetings) s dalšími účastníky (představiteli firem) atd. naleznete na uvedené webové stránce - (Veranstaltungs-Webseite ) .

Mezinárodní fórum věnované konstrukci strojů a strojových zařízení se uskuteční 28. listopadu 2017 v Rakouské hospodářské komoře ve Vídni.

Účast je bezplatná, od účastníků je však požadována jejich závazná registrace na uvedenou akci!

 

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA