Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Міжнародний форум з машино- та приладобудування у Відні

2017.10.30

Австрія є однією з провідних держав у галузі машино- та приладобудування. Впродовж одноденного заходу покупці з усього світу зможуть зустрітись з австрійськими постачальниками.

28 листопада 2017 ADVANTAGE AUSTRIA проводить  Міжнародний форум з машино- та приладобудування у Відні. Ця подія створює унікальну можливість компаніям з усього світу розширити свою мережу і знайти нових ділових партнерів.


У першій половині заплановано доповіді про останні тенденції в галузі та інновації, у другій половині дня відбудуться зустрічі між учасниками заходу. Компанії-учасники матимуть змогу провести індивідуальні В2В-зустрічі з провідними постачальниками галузі та знайти нові можливості для співпраці.


Детальнішу інформацію про подію, включаючи реєстрацію, програму, онлайн-домовленості (B2B зустрічі) з компаніями-учасниками та інше розміщено на веб-сайті заходу .

Міжнародний форум машино- та приладобудування відбудеться 28 листопада 2017 року у Палаті економіки Австрії у Відні.


Участь у заході безкоштовна, реєстрація обов'язкова!

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA