Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Green.Building.Solutions. – Літній університет у галузі екологічного будівництва: 21 липня - 12 серпня 2018 у Відні

2018.01.18

Літній університет Green.Building.Solutions. пропонує першокласний австрійський досвід у галузі архітектури, будівельної інженерії, екології та сталого розвитку. Кінцевий термін подання заявок - 10 квітня 2018.

У 2018 близько 60 студентів з усього світу знову зможуть подати заявки на участь у цьогорічному магістерському курсі Green.Building.Solutions. у Відні, місті екологічного будівництва.

Інтердисциплінарні знання та актуальні питання на тему екологічного будівництва та технології пасивних будинків, а також аспектів екологічного та стійкого містобудування будуть опрацьовуватись у багатопрофільних воркшопах з експертами, екскурсіями та зразковими прикладами. Майбутні архітектори, проектувальники, інженери, а також будівельники зможуть безпосередньо поспілкуватись з експертами та викладачами з різних дисциплін і таким чином ознайомитись з практичною роботою під особливим кутом зору.

Літній університет Green.Building.Solutions. організовано Австрійською службою академічного обміну (OeAD) - управління житловим господарством у співпраці з одинадцятьма університетами: Віденський Університет природних ресурсів та природничих наук , Технічний університет Відня , Віденський університет економіки , Віденський університет , Вища школа Campus м. Відень , Дунайський університет м. Кремс , Вища школа прикладної техніки Відня , Вища школа Відня , Університет Modul , Інститут дунайського регіону та центральної Європи та Дунайська ректорська конференція . Серед інших також Австрійським інститут технологій (AIT) , Вотерфордський технологічний інститут, Ірландія (WIT), а також Токійський університет .

Більш детальна інформація про захід, участь, а також стипендіальні програми знаходиться на сайті літнього університету Green.Building-Solutions. Summer University-Website .

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA