Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Alternative Economic and Monetary Systems – Yaz okulu “Ekonominin Geleceği” konusu ile 25 Temmuz - 10 Ağustos 2018 tarihleri arasında Viyana'da

2018.02.01

Viyanalı yaz okulu  „Alternative Economic and Monetary Systems - AEMS“ toplumun gelecekteki değişimini ve güncel vizyonlarını sunacak. Okul ayrıca ekonomi, fen bilimleri ve felsefe hakkında disiplinler arası uzman bilgi eğitimi veriyor. Başvuru için son tarihi 30 Nisan 2018.

Karşılaştığımız önemli sorunlar onları yarattığımız sırada sahip olduğumuz düşünce düzeyinde çözülemez“ Albert Einstein’ın bu cümlesi  Alternative Economic and Monetary Systems. The economy of the future. (AEMS Viyana 2018) yaz okulunun slogan. Dersler sadece öğrencilere yönelik değil, toplumdaki uzun süreli değişikliklerle ilgilenen herkesi hedef alıyor. 

Ders programı ekonomi, fen, sosyal ve beşeri bililmlerinin bilimsel uzman bilgilerini güncel araştırmalar ile birleştiriyor. Ekonomik ve emtia döngülerin reorganizasyonu başlayarak bireysel etik yaklaşımlar gibi alternatifler sunuluyor. 

AEMS Viyana 2018 OeAD-WohnraumverwaltungsGmbH, Universität für Bodenkultur Wien le Ortak Refah Ekonomi Girişimi’nin (Initative zur Förderung der Gemeinwohl-Ökonomie ) ortaklığında düzenleniyor. Bu proje Tarım, Orman, Çevre ve Su Yönetimi Federal Bakanlığı tarafından 2016 yılı siyasi destek „Sürdürülebilir Kalkınma için Eğitim- Best of Austria“ ödülü ve Viyana şehri 2015 çevre ödüllerini aldı. Ayrıca proje TRIGOS 2015 ödülü için en iyi partner kategorisinde aday olarak gösterildi.  

Ders ve katılım hakkında detaylı bilgiye  ve burs programıu yaz okulunun web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA