Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

«Альтернативні економічні та валютні системи - AEMS  - Літня школа  на тему "Економіка майбутнього": 25 липня - 10 серпня, 2018, Відень, Австрія

2018.02.01

Літня школа у Відні "Альтернативні економічні та валютні системи - AEMS" представлятиме актуальне бачення майбутнього розвитку нашого суспільства і запропонує міждисциплінарні знання з економіки, природничих наук і філософії. Крайній термін подачі заявок 30 квітня 2018 року.

"Істотні проблеми, з якими ми стикаємося, не можуть бути вирішені на тому ж рівні мислення, яке ми мали, коли створювали їх". Ця цитата Альберта Ейнштейна наповнила сенсом девіз Літньої школи Альтернативні економічні та валютні системи. Економіка майбутнього. (AEMS Відень 2018)Даний захід  не лише для студентів, але й для всіх тих, хто піклується про довгостроковий розвиток нашого суспільства.

Програма поєднує в собі наукові знання з області економіки, природничих, соціальних і гуманітарних наук із досвідом новітніх польових випробувань. Запропоновані альтернативи охоплюють питання, починаючи від реорганізації економічних і сировинних циклів до індивідуально-етичних підходів. 

AEMS Відень 2018 організовують Житлове управління Австрійської академічної служби обміну (OeAD-WohnraumverwaltungsGmbH)  та Ініціатива розвитку економіки загального добробуту (Initative zur Förderung der Gemeinwohl-Ökonomie) у співпраці з Університетом сільськогосподарських наук (Universität für Bodenkultur Wien) . Проект отримав від Федерального міністерства земельного і лісового господарства, охорони навколишнього середовища та водних ресурсів премію „Освіта в інтересах сталого розвитку - найкраща в Австрії“ у категорії „Політична підтримка 2016 року“ і екологічну премію Відня 2015 року, а також був номінований  для TRIGOS 2015 року (у категорії „Найкраще партнерство“).

Більш детальну інформацію про навчальний захід, умови участі та стипендіальну програму пропонує сайт Літньої школи

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA