Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

We Are Developers World Congress 2018: 16. – 18. KVĚTNA 2018 VE VÍDNI, v RAKOUSKU

2018.02.05

WeAreDevelopers World Congress je největší konferencí vývojových pracovníků v rámci Evropy, Středního východu a Afriky. 

Přes 8.000 vývojářů, IT-specialistů a rozhodujících činitelů z více než 50 zemí se zúčastní konference, aby se podělili o své vědomosti, získali nové technické poznatky, současně si však i s obdobně profilovanými zaměstnanci jiných podniků vzájemně vyměňovali své poznatky.  

Pro přední technologicky orientované podniky jako Google, Facebook, Palantir, Microsoft, IBM und SAP je uvedená akce příležitostí, jak navázat kontakt s komunitou vývojářů jakožto celkem. WeAreDevelopers World Congress se bude konat od 16. do 18. května ve Vídni. 

Steve Wozniak, spoluzakladatel  Applu a jeden z pionýrských představitelů PC-revoluce, vystoupí na konferenci WeAreDevelopers World Congress 2018 v roli hlavního řečníka. Steve Wozniak jakožto inženýr a vývojář napomohl výraznou mírou vybudovat z počítačového průmyslu to, co představuje v současnosti.

 WeAreDevelopers World Congress 2018, je jednou z klíčových akcí softwarové a IT branže, jež je podporována  ADVANTAGE AUSTRIA.

Pro podrobnější informace kontaktujte lokální kancelář ADVANTAGE AUSTRIA nebo navštivte níže uvedenou webovou stránku www.wearedevelopers.com ..

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA