تنظیمات کوکی

در اینجا شما می‎توانید تنظیمات کوکی برای ابزارهای مختلف مورد استفاده در www.advantageaustria.org و زیر دامنه‎های مرتبط را مشاهده و تغییر دهید.


ذخیره تنظیمات
Advantage Austria نمایش فهرست

کنگره جهانی 2018 "ما توسعه دهنده هستیم": 16 الی 18 مه 2018 در وین، اتریش

2018.02.07

کنگره جهانی WeAreDevelopers بزرگ ترین کنفرانس توسعه دهندگان در اروپا، خاورمیانه و آفریقا است.

بیش از 8000 توسعه دهنده، متخصص و تصمیم گیرنده در زمینه فناوری اطلاعات از بیش از 50 کشور به کنفرانس می پیوندند تا دانش خود را به اشتراک بگذارند، بینش تکنولوژی جدیدی پیدا کنند و اطلاعات خود را با همکاران و شرکت های مشابه به اشتراک بگذارند. 

شرکت های پیشرو فناوری مانند گوگل، فیس بوک، Palantir، مایکروسافت، آی بی ام و SAP از این رویداد به عنوان وسیله ئی برای ارتباط با جامعه توسعه دهندگان جهانی استفاده می کنند. در سال 2018 کنگره جهانی WeAreDevelopers در وین، در تاریخ 16 الی 18 مه برگزار خواهد شد.

WeAreDevelopers World Congress

آقای Steve Wozniak، بنیانگذار اپل و یکی از پیشگامان انقلاب کامپیوتر شخصی، در میان سخنرانان کنگره جهانی WeAreDevelopers 2018 خواهد بود. وی بعنوان مهندس و توسعه دهنده نقش عمده ئی در شکل گیری صنعت کامپیوتر تا رسیدن به شکل امروزی آن، ایفا نموده است. 

ADVANTAGE AUSTRIA بسیار مفتخر است که از کنگره جهانی WeAreDevelopers 2018، یکی از رویدادهای مهم در صنعت نرم افزار و فناوری اطلاعات، حمایت کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، با ADVANTAGE AUSTRIA محلی خود تماس بگیرید یا از وب سایت زیر دیدن نمائید:  www.wearedevelopers.com ..

چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA