Nastavenia súborov cookies

Tu môžete nahliadnuť do nastavení alebo zmeniť nastavenia súborov cookies pre rôzne nástroje, ktoré sa používajú na www.advantageaustria.org a príslušných subdoménach.


Uložiť nastavenia
Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

We Are Developers World Congress 2018: 16.-18. máj 2018, Viedeň, Rakúsko

2018.02.05

Svetový kongres WeAreDevelopers je najväčšou konferenciou pre vývojárov v Európe, na Blízkom východe a v Afrrike.

Viac ako 8 000 vývojárov, IT špecialistov a rozhodujúcich osobností z viac než 50 krajín sa na konferencii zúčastní, aby navzájom zdieľali svoje znalosti, získali nové technologické poznatky a zapojili sa do odbornej výmeny so svojimi rovesníkmi a firmami.

Vedúce technologické spoločnosti ako Google, Facebook, Palantir, Microsoft, IBM a SAP využívajú toto podujatie aby nadviazali kontakty s globálnou komunitou vývojárov. Kongres WeAreDevelopers World Congress  sa v roku 2018 uskutoční od 16. do 18. mája vo Viedni.

Steve Wozniak, spoluzakladateľ Apple a jeden z priekopníkov počítačovej revolúcie sa na kongrese zúčastní ako prednášajúci. Ako inžinier a vývojár Steve Wozniak v zásadnej miere prispel k tomu, že sa počítačové odvetvie stalo tým, čím dnes je.

WeAreDevelopers World Congress 2018, jedno z najvýznamnejších podujatí v odvetví Software a IT, je podporované ADVANTAGE AUSTRIA.

Pre viac informácií kontaktujte Vašu lokálnu pobočku ADVANTAGE AUSTRIA alebo navštívte www.wearedevelopers.com .

tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA