Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

We Are Developers World Kongresi 2018: 16 – 18 Mayıs 2018 tarihleri arasında Viyana‘da

2018.02.05

WeAreDevelopers World Kongresi Avrupa’nın, Yakın Doğu’nun ve Afrika’nın en büyük developer konferansı. 

50 ülkeden 8.000’den fazla yazılım gelişitiricisi, IT-uzmanı ve karar verici bilgilerini paylaşmak, yeni teknolojik gelişimleri öğrenmek ve aynı sektörde faaliyet gösten kişiler veya kurumlar ile bilgi alışverişi yapmak için konferansa katılacak. 

Google, Facebook, Palantir, Microsoft, IBM ve SAP gibi önder teknoloji firmaları global yazılım geliştirici topluluğu ile iletişime geçmek için etkinliğe katılım sağlıyorlar. 2018 yılında WeAreDevelopers World Kongresi vom 16 - 18 Mayıs 2018 tarihleri arasında Viyana'da gerçekleşecek.

Apple kurucularından Steve Wozniak WeAreDevelopers World Kongresi 2018’e konuşmacı olarak katılacak. Steve Wozniak mühendis ve developer olarak sektöre bugünkü yerini alması için büyük katkıda sağlamıştır. 

WeAreDevelopers World Kongresi 2018 yazılım ve IT sektörü için çok önemli bir etkinlik ve ADVANTAGE AUSTRIA tarafından destekleniyor.

Lütfen bölgenizde bulunan ADVANTAGE AUSTRIA ofisi ile iletişime geçiniz veya www.wearedevelopers.com sayfasını ziyaret ediniz.

Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA