Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

14. KONFERENCE EVROPSKÝCH REGIONů A MĚST (KERS): 30. ZÁŘÍ - 2. ŘÍJNA 2018 V SALCBURKU, RAKOUSKO

2018.08.30

Institut evropských regionů (IRE) zve na 14. Konferenci evropských regionů a měst v Salcburku, která se tentokrát koná v rámci rakouského předsednictví EU. Středobodem této akce je téma "Evropa 1918 - 2018 - 2118"

Již 13 let se úspěšně snaží Institut evropských regionů (IRE) o posilování regionů a obcí v celé Evropě. 14. Konference evropských regionů a měst  se koná od 30. září do 2. října 2018 v Kongresovém domě v Salcburku.

Na programu jsou skvěle obsazené podiové diskuze na témata „Co se stalo z Evropy jejích zakladatelů?“, „Co se stane z Evropy?“, „Evropa: budoucnost je digitální“, „Budoucnost energie v Evropě“ a „Útěk z venkova jakožto osud venkovského prostředí“, stejně jako fórum IRE na téma „Moc regionů – subsidiarita & Evropa“.

Vedle mnoha mezinárodních expertek a expertů, stejně jako odpovědných osob z oblasti hospodářství a politiky, vystoupí s projevem Eurokomisař pro regionální politiku a rozšiřování Johannes Hahn, předseda Výboru regionů EU Karl-Heinz Lambertz a spolkové ministryně Karin Kneissl a Elisabeth Köstinger.    

Účast je pro zástupkyně a zástupce měst a regionů, členy IRE a studentky a studenty zdarma. Účastnický poplatek pro podnikatele činí 390 Euro. Institut evropských regionů (IRE) očekává účast kolem 250 lidí.

Své přihlášky prosím směřujte na office@institut-ire.eu (T +43 662 84 32 88-0).

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA