Nastavenia súborov cookies

Tu môžete nahliadnuť do nastavení alebo zmeniť nastavenia súborov cookies pre rôzne nástroje, ktoré sa používajú na www.advantageaustria.org a príslušných subdoménach.


Uložiť nastavenia
Advantage Austria Zobraziť navigačný panel
Myslíme si, že ste z krajiny K Vašej lokálnej stránkeVoľba inej krajiny

BauZ! 2019 – Viedenský kongres pre stavby budúcnosti

2018.12.13

Medzinárodný kongres BauZ! 2019 sa koná v dňoch 13.-15. februára 2019 vo Viedni a venuje sa témam „Rámcové podmienky. Aplikačný priestor v nich! – Renovácie a redevelopment’“.

V zmysle motta "Stavaj vždy tak, aby vznikli viaceré možnosti – s otvoreným využitím, toleranciou pri uplatňovaní, jednoduchými opravami ...“ ponúka BauZ! 2019 diskusie o stavebníctve orientovanom na budúci vývoj, ako aj o renováciách budov.  

V centre pozornosti budú tieto štyri aspekty:

  • Vniesť úžitkovosť do života 
  • Funkcionalita a dizajn – projektovanie budov.
  • Kalkulácia stavby a simulácie
  • Realizácia stavieb budov - a ich neskoršie odstránenie, demontáž
     

Event začne v stredu, 13. februára 2019, exkurziou k najdôležitejším sanačným projektom, do zón mestského rozvoja v oblasti Viedne a následne spoločenským večerom.

Nasledujúce dva dni sú na programe odborné prednášky, pódiové diskusie s ďalším prednášajúcimi a vystavovateľmi, ako aj formát „Kongres pri okrúhlych stoloch“ - prednášky na prehĺbenie diskutovaných tém, určené pre menší počet hostí. 

Viac informácií o BauZ! Kongress 2019 vrátane prihlášky a programu nájdete na webovej stránke podujatia .

Kontaktujte ADVANTAGE AUSTRIA Bratislava (Rakúske vel'vyslanectvo - Obchodné oddelenie) a informujte sa o zvýhodnených vstupenkách na BauZ! 2019.

Posledná aktualizácia:
2018.12.19
tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA