Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

BauZ! 2019 –Віденьский конгрес зі сталого будівництва

2018.12.13

13-17 лютого 2019 року у Відні відбудеться міжнародний конгрес BauZ! 2019 на тему: «Базові умови. В фокусі - реновація та реконструкція».

Міжнародний конгрес BauZ! 2019 під гаслом "Завжди будуй для створення більших можливостей – для легкого використання, легкого адаптування при застосуванні, для легкого відновлення ..." надає можливість прийняти участь у дискусії про стале будівництво та реновацію існуючих будівель. 

Головні теми заходу: 

  • Втілення заявки в життя
  • Функціональність та дизайн: планування будівлі
  • Розрахунок і моделювання будівлі
  • Створення будівлі (а потім деконструкція) 

Конгрес розпочнеться у середу 13 лютого 2019 року екскурсією архітектурною областю щодо важливих проектів з реконструкції та міської забудови околиць Відня, а по закінченню заходу відбудеться вечірній прийом.

Програма на наступні два дні включає в себе пленарні лекції, панельні дискусії з додатковими доповідачами та експонентами у поєднанні з форматом "конгрес за круглим столом" з пояснювальними лекціями у малих групах.

Більш докладну інформацію стосовно конгресу BauZ! 2019, реєстрації та програми Ви можете знайти на веб-сторінці заходу .

Для того, щоб дізнатися про квитки зі знижкою, зверніться будь ласка, до нашого офісу за електронною адресою kiew@advantageaustria.org   

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA