Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

Mezinárodní strojírenské a stavební fórum 2019: 26. listopadu ve Vídni, Rakousko

2019.08.27

Rakousko patří ke špičce v oborech strojírenství a stavby průmyslových objektů. V rámci jednodenní akce se setkají nákupčí mezinárodních firem s rakouskými dodavateli.

26. listopadu 2019 pořádá ADVANTAGE AUSTRIA Mezinárodní strojírenské a stavební fórum ve Vídni. Akce nabízí zúčastněným firmám z celého světa jedinečnou příležitost rozšířit síť svých obchodních kontaktů a nalézt nové obchodní partnery.

Zatímco dopoledne poskytnou přednášky informace o nejnovějších trendech a inovacích v daných odvětvích, je odpoledne na programu matchmaking. Ten nabídne zúčastněným firmám možnost individuálních B2B rozhovorů s top dodavateli z oboru a navázání spolupráce.

Další informace o akci, včetně přihlášení, programu, online sjednání termínů B2B schůzek, atd. naleznete na stránkách akce (v angličtině).

Mezinárodní strojírenské a stavební fórum se koná dne 26. listopadu 2019 v budově Rakouské hospodářské komory (WKO) ve Vídni.

Účast je pro zahraniční hosty zdarma. Prosíme Vás o závazné přihlášení!

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA