Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

Green.Building.Solutions. – zajęcia uniwersytetu letniego na temat budownictwa ekologicznego: 20 lipca do 10 sierpnia 2019, Wiedeń

2019.01.15

Green.Building.Solutions. Summer University oferuje zajęcia z ekspertami z obszaru architektury, budownictwa, ekologii i zrównoważonego rozwoju. Termin nadsyłania zgłoszeń do udziału w tegorocznym programie upływa 10 kwietnia 2019.

W 2019 roku 60 studentów i studentek z całego świata może ubiegać się o miejsce na studiach drugiego stopnia Green.Building.Solutions. w Wiedniu, mieście budownictwa ekologicznego.

Interdyscyplinarna wiedza i aktualne pytania na temat budownictwa zrównoważonego i technologii budownictwa pasywnego, a także ekologicznego oraz zrównoważonego planowania miast omawiane będą podczas wielodyscyplinarnych warsztatów z ekspertami oraz wcieczek studyjnych do miejsc będących przykładami najlepszych praktyk. Przyszli architekci, planiści, inżynierowie i budowlańcy będą mieli możliwość dyskusji z wykładowcami różnych dziedzin, co pozwoli im poznać specyfikę danej branży z różnych perspektyw. 

Uniwersytet Letni Green.Building.Solutions. organizowany jest przez firmę OeAD-Wohnraumverwaltung we współpracy z uczelniami austriackimi: Uniwersytetem Przyrodniczym w Wiedniu, Uniwersytetem Technicznym w Wiedniu , Uniwersytetem Wiedeńskim , Wyższą Szkołą Zawodową Campus Wien , Uniwersytetem Dunaju Krems , Wyższą Szkołą Zawodową Technikum Wien oraz Austriackim Uniwersytetem Technologicznym (AIT)  i siecią ekspertów zrzeszoną w Passivhaus Austria . Do międzynarodowych partnerów należą Instytut Technologii Waterford (WIT) , Uniwersytet Tokijski , Uniwersytet Ryerson , Canada Green Building Council i od 2018 roku także Club of Rome .

Dalsze informacje na temat Uniwersytetu Letniego, zgłaszania udziału, programu stypendialnego  dostępne są na stronie Green.Building-Solutions.Summer University. .

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA