Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

Austriacki KNOW-HOW na temat kształcenia pomaga w zdobywaniu wiedzy na całym Świecie

2019.01.22

Zorientowanie na klienta, najwyższa jakość usług oraz umiejętność zaoferowania dopasowanych rozwiąząń stanowią podstawę globalnej konkurencji austriackich placówek edukacyjnych. 

Austriackie usługi w obszarze eksportu edukacji są zróżnicowane i sięgają od szkoleń na temat produktu przez dopasowane treningi dla rynków globalnych aż po międzynarodowe programy uczelni. Zainteresowani mogą wybierać spośród wielu austriackich oferentów, a niektórzy z nich prowadzą ośrodki edukacyjne i treningowe za granicą.

Zarówno w zawodach nauczycielskich, jak również w kształcących zawodowo szkołach wyższych obowiązuje w Austrii dualny system kształcenia - połączenie teorii i praktyki. W procesie kształcenia nauka zawodu uzupełniana jest przez obowiązkowe lekcje w szkole zawodowej. Jest to model odnoszący sukcesy, który eksportowany jest na cały świat. 

Na austriackich uniwersytetach oraz w zawodowych szkołach wyższych oferowanych jest coraz więcej kierunków magisterskich, studiów licencjackich i programów szkoleniowych dla przedsiębiorców i menedżerów (Executive Education) w języku angielskim. Austriackie placówki edukacyjne posiadają duże doświadczenie i wiedzę, którymi wspomagają studentów i klientów umożliwiając im zdobycie przewagi konkurencyjnej.

Więcej informacji na temat austriackich oferentów w obszarze edukacji znajdą Państwo w najnowszym wydaniu FRESH VIEW:

FRESH VIEW on Education, nr 164 [pdf, 10,950.0kb]

Pliki do ściągnięcia na dany temat

Linki do tematu

 
więcej na temat edukacji
Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA