Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

MIT Europe Conference: 27 - 28 marca w siedzibie Austriackiej Izby Gospodarczej w Wiedniu

2019.01.29

Międzynarodowi eksperci z obszaru B+R oraz przedsiębiorcy gościć będą w dniach 27 - 28 marca 2019 w Austriackiej Izbie Gospodarczej. Organizatorzy oczekują około 500 gości, którzy wezmą udział w konferencji zatytułowanej „Facing the Digital Challenge“. 

Już po raz siódmy badacze znanego na całym świcie Instytutu Technologicznego Massachusetts (MIT) będą gościć w Austriackiej Izbie Gospodarczej. Temat tegorocznej konferencji MIT Europe Conference 2019 brzmi Facing the Digital Challenge“ i oferuje wgląd w cyfrową przyszłość. 

Międzynarodowi badacze oraz wybrane startupy przedstawią 27 i 28 marca 2019 skutki szybko postępującej cyfryzacji oddziaływującej na przedsiębiorstwa wszystkich branż. Zaprezentują, jak cyfryzacja już teraz wpływa na wiele dziedzin gospodarki i jaki potencjał może być jeszcze wykorzystany. Zakres tematów sięga od „Digital Manufacturing“ przez „Medical Engineering“ po produkty finansowe i ich wpływ na finanse i bankowość. 

Na lilście prelegentów z MIT są takie osoby, jak Brian Anthony, Sinan Aral, Michael Casey, Munther Dahleh, Aude Oliva, Jennifer Rupp, Stephanie Woerner i Ethan Zuckerman.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia, rejestracji, programu oraz możliwości noclegowych znajdą Państwo na stronie konferencji.

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA