Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

Stypendia dla uczestników Europejskiego Forum Alpbach 2019

2019.02.26

Przedstawiciele świata nauki, gospodarki, polityki i kultury spotkają się w dniach od 14 do 30 sierpnia 2019 w tyrolskiej miejscowości Alpbach, aby przedyskutować aktualne tematy polityczne, społeczne i kulturalne. Organizatorzy zapraszają uczestników do ubiegania się o stypendia finansujące pobyt. Termin nadsyłania aplikacji upływa 29 marca 2019.

Organizatorzy Europejskiego Forum Alpbach 2019 zapraszają na 30 seminariów oraz ponad 200 dyskucji plenarnych i panelowych skoncentrowanych wokół tematu „Wolność i bezpieczeństwo". Zostanie on omówiony z uwzględnieniem zagadnień zdrowia, kształcenia, technologii, polityki, prawa, gospodarki i kultury urbanistycznej.  

Cechą charakterystyczną dyskusji prowadzonych podczas Europejskiego Forum Alpbach jest otwartość i interdyscyplinarność. Stąd też program stypdendialny skierowany jest nie tylko do studentów i absolwentów szkół wyższych, ale także przedstawicieli świata kultury oraz przemysłów kreatywnych. .

Bliższe informacje na temat uczestnistwa i oferty stypendialnej dostępne są na stronie internetowej: www.alpbach.org/scholarships .

Dodatkowo w Europie działają grupy i kluby skupione wokół inicjatywy Alpbach oferujące własne stypendia: www.alpbach.org/members

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa: 29 marca 2019

Ostatnia aktualizacja dn.:
2019.02.28
Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA