Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

Future of Building – kongres, wystawa branżowa, platforma B2B: 4 - 5 czerwca 2019, Wiedeń

2019.03.06

Centralnym punktem dwudniowego kongresu są, obok najnowszych trendów w budownictwie, zagadnienia relacji austriackiego budownictwa na poziomie międzynarodowym. Organizatorzy oczekują około 600 firm, instytucji i jednostek badawczych reprezentujących branżę budowlaną z całego świata. 

Kongres odbędzie się 4 czerwca 2019 w Austriackiej Izbie Gospodarczej w Wiedniu. W programie znalazły się

  • wystąpienia ekspertów dotyczące najnowszych trendów w budownictwie w Austrii oraz w obszarze technologii budownictwa
  • indywidualne rozmowy B2B z firmami austriackimi 
  • warsztaty innowacji na temat „Green Buildings", „Budownictwo i materiały budowlane przyszłości“ oraz „Cyfryzacja, Connected Buildings, Augmented Reality“, a także
  • wystawa branżowa z udziałem 60 wystawców - firm i instytucji badawczych.

W drugim dniu konferenji, 5 czerwca 2019, organizatorzy zapraszają na wycieczki, które umożliwią uczestnikom zapoznanie się z interesującymi projektami budowlanymi, jak Smart City Aspern , budownictwo drewniane, innowacyjne dzielnice, infrastruktura drogowa w Wiedniu i jego okolicach. 

Dalsze informacje na temat kongresu, możliwości rejestracji, programu, umawiania rozmów B2B znajdą Państwo na   stronie kongresu .

Udział dla gości zagranicznych jest bezpłatny. 

Organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia na stronie stronie wydarzenia . Jest to konieczne w celu zaakceptowania warunków uczestnictwa Austriackiej Izby Gospodarczej.

Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA