Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

Design z Austrii na targach meblowych w Mediolanie 

2019.03.12

Austrian Design - Pleasure & Treasure: pod tym hasłem 40 austriackich projektantów oraz firm produkcyjnych zaprezentuje się w ramach „Salone Internazionale del Mobile“ w dniach o 9 do 14 kwietnia 2019 w Mediolanie. 

Targi Salone Internazionale del Mobile z 400 000 odwiedzających ze 188 państw należą do najważniejszych międzynarodowych targów meblowych. Austria już po raz ósmy zaprezentuje w Mediolanie wystawę wzornictwa, której każda odsłona przyciągnęła około 20 000 odwiedzających.  

Przez sześć dni ponad 40 wybitnych projektantów oraz firm produkcyjnych pokaże w pomieszczeniach Sala Reale, dawnej poczekalni królewskiej na dworcu centralnym, austriackie wzornictwo na wystawie pod tytułem Austrian Design - Pleasure & Treasure . Wystawa ukazuje różne twarze wystroju wnętrz - od akcesoriów, jak lustra stołowe po meble biurowe, od zastawy stołowej po oświetlenie. 

Wystawa została przygotowana przez wiedeńskie biuro architektoniczne Vasku&Klug . Ten duet architektów był już  odpowiedzialny za wystawy wzornictwa austriackiego w Mediolanie w roku 2014 oraz 2015. W 2014 firma otrzymała nagrodę iF Design Gold Award, red dot-Award i German Design Award za „Confession of Design“

Ostatnia aktualizacja dn.:
2019.03.27
Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA