Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

Applied Artificial Intelligence Conference 2019 - Konferencja, wystawa i platforma B2B: 27 maja 2019, Wiedeń

2019.04.05

Konferencja jest największym wydarzeniem poświęconym sztucznej inteligencji dla przedsiębiorstw w niemieckojęzycznym obszarze językowym. Organizatorzy oczekują ponad 600 uczestników z całego świata i z wszystkich branż. 

Sztuczna inteligencja (SI) nie jest odległym tematem przyszłości. Już dzisiaj procesy, takie jak Deep Learning, Machine Learning oraz sieci neuronowe zwiększają produktywność w firmach i we wszystkich obszarach przemysłu oraz otwierają nowe obszary działalności. 

Konferencja Applied Artificial Intelligence Conference , organizowana przez ADVANTAGE AUSTRIA we współpracy ze stowarszyszeniem sztucznej inteligencji AI Austria oraz siecią European Enterprise Network (EEN), ma na celu zwrócenie uwagi na te ważne tendencje rozwojowe. W programie spotkania znajdują się:

  • Prezentacje oraz panele dyskusyjne z udziałem międzynarodowych ekspertów (Tencent, Rockwell Automation, Squirrel AI…)
  • indywidualne rozmowy B2B oraz
  • warsztaty.

Konferencja oferuje uczestniczącym przedsiębiorstwom i programistom rozwiązań z zakresu SI możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie praktycznego wykorzystania sztucznej inteligencji.

Dalsze informacje na temat spotkania, w tym rejestracji, programu, umawiania rozmów B2B z innymi uczestnikami znajdą Państwo na stronie wydarzenia

Konferencja Applied Artificial Intelligence Conference odbędzie się 27 maja 2019 w siedzibie Austriackiej Izby Gospodarczej w Wiedniu. Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim. 

Ostatnia aktualizacja dn.:
2019.04.10
Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA