Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Applied Artificial Intelligence Conference 2019 - виставка та B2B-платформа: 27 травня 2019 року у місті Відень, Австрія

2019.04.05

Конференція з прикладних систем штучного інтелекту є найбільшою подією у галузі штучного інтелекту для підприємств у німецькомовних країнах. Очікується, що більш ніж 60 учасників та учасниць з усього світу та всіх сфер візьмуть участь у цій події.

Штучний інтелект перестав бути темою далекого майбутнього. Уже сьогодні глибинне навчання (deep learning) або нейронні мережі збільшують продуктивність компаній в усіх галузях промисловості та відкривають нові сфери бізнесу, яких раніше не існувало.

Конференція з прикладних систем штучного інтелекту Applied Artificial Intelligence Conference , яку організовано ADVANTAGE AUSTRIA у співпраці з Австрійським товариством з питань штучного інтелекту (AI) та Європейською мережею підприємств (EEN), націлена на підвищення обізнаності про цю важливу розробку.

В рамках програми заходу:

Ключові ідеї та подіумні дискусії з міжнародними експертами (Tencent, Rockwell Automation, Squirrel AI…)

індивідуальні B2B-переговори та

поглиблені воркшопи.

Конференція надасть компаніям-учасникам та розробникам рішень штучного інтелекту можливість обговорити, як сьогодні використовують штучний інтелект в прагматичному та практичному сенсі.

Більш детальну інформацію про подію, включаючи реєстрацію, програму, онлайн-запис на B2B-переговори з іншими учасниками та ін., можна знайти на сайті заходу

Applied Artificial Intelligence Conference відбудеться 27 травня 2019 року у Палаті економіки Австрії у м. Відні.

Мова заходу: англійська

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA