Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

„Born Global Champions“: Rakousko vyznamenává své nejlepší 

2019.04.24

Vyznamenáno bylo 30 rakouských mladých společností, které ihned po svém založení vsadili na strategii internacionalizace.

ADVANTAGE AUSTRIA předalo v roce 2019 celkem 30 mladým rakouským společnostem vyznamenání "Born Global Champions". Tento rok se konalo předávání cen poprvé v rámci akce 4GameChangers Festival dne 9. dubna 2019. Ocenění osobně předala ministryně hospodářství Margarete Schramböck a prezident Rakouské hospodářské komory Harald Mahrer.  

Cena putuje mladým společnostem (založeným v roce 2013 a později), které jsou již od svého založení celosvětově aktivní, nabízí inovativní produkty a služby a vykazují rychlý mezinárodní růst.   

Něco však mají všechny oceněné firmy společné: jsou odvážné, myslí ve velkém, rozumí svět jako jejich trh a jsou díky tomu velmi úspěšné. Jejich skvělé výsledky na poli inovací pomáhají zviditelnit rakouské hospodářství po celém světě.  

Více informací o letošních "Born Global Champions“ nabízí zvláštní anglické vydání publikace FRESH VIEW:

FRESH VIEW Special Edition: Austria’s Born Global Champions V [pdf, 3,796.8kb]

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA