Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

TRŽIŠTĚ S POTRAVINAMI A NÁPOJI RAKOUSKO: 1. ŘÍJNA 2019 VE VÍDNI, RAKOUSKO

2019.06.04

„Tržiště Rakousko“ nabízí kupujícím z celého světa vyjímečnou příležitost setkat se s rakouskými výrobci z oblasti potravinářského a nápojového průmyslu a navázat nové obchodní kontakty. Prosíme o online registraci do 31. srpna 2019. 

Mezinárodní kooperační fórum organizované Rakouskou hospodářsku komorou  (WKÖ) je široce zaměřeno na zákazníky velkých supermarketů a velkoobchodů specializovaných na potraviny a nápoje. Na programu jsou individuální rozhovory  (B2B schůzky) s rakouskými představiteli podniků potravinářského a nápojového průmyslu, stejně jako celá řada informativních diskuzí věnovaných rakouskému potravinářskému průmyslu.  

„Tržiště Rakousko“ je pro mezinárodní kupující z potravinářského a nápojového sektoru ojedinělou příležitostí pro seznámení se s novými výrobky, současně však i pro navázání potenciálních obchodních kontaktů! Zahraničním hostům nabízíme bezplatné ubytovaní (2 noci se snídaní v námi vybraném hotelu) a jednu večeři. Prosíme o provedení on-line registrace do 31. srpna 2019.

Mezinárodní kooperační fórum se koná 1. října 2019 v prostorách Rakouské hospodářské komory ve Vídni.  

Podrobnější informace o akci včetně registrace, programu, on-line sjednání termínů B2B schůzek s dalšími zúčastněnými firmami naleznete na webových stránkách této akce .

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA