Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

КООПЕРАЦІЙНА ПЛАТФОРМА „MARKTPLATZ ÖSTERREICH“ - ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ ТА НАПОЇ: 1 жовтня 2019 року у м. Відень, Австрія

2019.06.04

Коопераційна платформа „Marktplatz Österreich“ пропонує покупцям з усього світу унікальну можливість зустрітися з австрійськими виробниками харчових продуктів та напоїв та знайти нові ділові контакти. Онлайн-реєстрація триває до 31 серпня 2019 року.

Mіжнародний форум співробітництва, який організований Палатою економіки Австрії, спрямований на покупців великих супермаркетів та гуртової торгівлі харчових продуктів і напоїв з усього світу. В програму включені індивідуальні перемовини (B2B-переговори) з австрійськими виробниками продуктів харчування і напоїв, а також низка інформативних коротких переговорів про харчову промисловість Австрії.

„Marktplatz Österreich“ пропонує міжнародним покупцям продуктів харчування і напоїв унікальну можливість дізнатися про нові продукти та познайомитися з потенційними діловими партнерами!
Для гостей з інших країн пропонується безкоштовне проживання (2 ночі в готелі зі сніданком) і вечеря. Просимо  реєструватися в режимі он-лайн до 31 серпня 2019 р..

Міжнародний форум співробітництва відбудеться 1 жовтня 2019 року в Палаті економіки Австрії у Відні.

Для отримання більш детальної інформації про захід, включаючи реєстрацію, програму, домовленості про зустрічі в режимі онлайн (B2B-перемовини) з іншими компаніями-учасницями і т.д. відвідайте  веб-сторінку заходу .

Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA