Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

AUSTROFOMA 2019: 8. – 10. října 2019, Esterhazy-Forchtenstein, Burgenland

2019.07.02

Již po třinácté se bude konat přehlídka lesních strojů a přístrojů AUSTROFOMA. Současně se koná výstava Bioenergie, a to od 8. do 10.10.2019 v lesním podniku Esterhazy ve Forchtensteinu ve spolkové zemi Burgenland.

Austrofoma nabízí ukázky těžební a manipulační lesní techniky a je celosvětově jedinou prezentací na téma lesní techniky se zaměřením na lanovou technologii, která šetří lesní prostředí. Společně s ELMIA WOOD ve Švédsku a KWF v Německu patří k největším prezentacím těchto strojů.

Každé 4 roky nabízí AUSTROFOMA vystavujícím firmám jedinečnou příležitost představit svým zákazníkům  moderní, výkonné a inovativní stroje, a to pokud možno v reálných pracovních podmínkách. Centrální myšlenkou je ochrana lesa a pracovníků.

Během tří dnů představí 150 firem své stroje a služby. Hlavními tématickými okruhy budou orientace na těžební stroje a lanové jeřáby, řešení pro obce na báze bioenergií a tzv. obec AUSTROFOMA. Doprava mezi jednotlivým tématickými okruhy je zajištěna.

Detailní informace včetně plánku umístění tématických okruhů v areálu a příjezdová mapa k akci, nabídku ubytování atd. naleznete zde .

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA