تنظیمات کوکی

در اینجا شما می‎توانید تنظیمات کوکی برای ابزارهای مختلف مورد استفاده در www.advantageaustria.org و زیر دامنه‎های مرتبط را مشاهده و تغییر دهید.


ذخیره تنظیمات
Advantage Austria نمایش فهرست

نمایشگاه آستروفوما 2019: 8 الی 10 اکتبر 2019، شرکت استراتزی در فورختن اشتاین-ایالت بورگن لاند

2019.07.03

سیزدهمین دوره نمایشگاه AUSTROFOMA - صنایع و تجهیزات جنگلداری اتریش - را در تقویم کاری خود علامت بزنید. این نمایشگاه از تاریخ 8 الی 10 اکتبر 2019 همراه با نمایشگاه AUSTROFOMA Bioenergy در محل جنگل های شرکت Esterhazy در شهر فورختن اشتاین ایالت بورگت لاتد اتریش برگزار خواهد شد. 

AUSTROFOMA

تکنولوژی برداشت، حمل و نقل و تدارکات را به نمایش گذاشته و تنها همایش جهانی در بخش جنگلداری و تجهیزات مربوطه است که بر تکنولوژی طنابی تمرکز داشته و به همین دلیل به مدیریت اکولوژیک جنگلداری می پردازد. این نمایشگاه یکی از بزرگ ترین پلت فرم ها با موضوع ماشین آلات، همراه با ELMIA WOOD در سوئد و KWF در آلمان است.

این نمایشگاه هر چهار سال یکبار به شرکت کنندگان این فرصت استثنائی را می دهد تا به مشتریان خود مجموعه ای از تجهیزات پیشرفته، کارآمد و نوآورانه را معرفی نمایند - و البته در واقعی ترین شرایط کاری ممکن. تمرکز همیشه بر جنگلداری مسئولانه است که هم به نفع خود جنگل و هم افرادی است که در آن کار   می کنند.

حدود 150 شرکت، تجهیزات و خدمات خود را در جریان این رویداد سه روزه ارائه می کنند. یک حوزه برای برداشت و سیستم های کابلی همچنین یک روستا با انرژی زیستی و روستای AUSTROFOMA، که به نقاط جالب مرکزی کمک خواهند کرد. اتوبوس های شاتل ارتباطات سریع و راحت بین حوزه های فردی را فراهم می آورند. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر مانند نقشه حوزه ها و مسیرها برای رسیدن به محل برگزاری نمایشگاه، اقامت هتل و غیره به وب سایت زیر مراجعه نمائید:

 event Website

چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA