تنظیمات کوکی

در اینجا شما می‎توانید تنظیمات کوکی برای ابزارهای مختلف مورد استفاده در www.advantageaustria.org و زیر دامنه‎های مرتبط را مشاهده و تغییر دهید.


ذخیره تنظیمات
Advantage Austria نمایش فهرست

 مواد پلاستیکی ساخت اتریش در صدر جدول صادرات  

2019.10.17

سطح بالای کیفیت، توانائی رقابت در ارائه راهکارهای سفارشی و فناوری نوآورانه بازیافت پایه و اساسی برای رقابت در سطح جهانی هستند. 

شرکت های اتریشی در بخش پلاستیک با مهارت های خود در سراسر جهان امتیاز کسب می کنند. بسیاری از آنها بنگاه های سنتی هستند که دستاوردهای پیشگامانه و نوآوری، آنها را به رهبر جهانی تبدیل نموده است. جای تعجب نیست که نرخ صادرات فراتر از 60 درصد است. بعلاوه مبنای دیگر موفقیت این شرکت ها، نرخ بالای تحقیقات (4.8٪) و آموزش عالی کارکنان متخصص است. 

شرکت های پلاستیک از توانایی خاصی برای همکاری برخوردار هستند: آنها در بسترهای اطلاعاتی همراه با شرکای تحقیقاتی بر روی موضوعات روز مانند "پلاستیک هوشمند" و طراحی سبک همچنین روش های تولید منعطف و کارآمد کار می کنند. خوشه-پلاستیک، شبکه صنعت پلاستیک، به شدت با موضوع مدیریت بازیافت یا آزمایشگاه های کنترل مشغول است، جائی که در آنها فناوری های تولیدی جدید یا دیجیتالی برای اولین بار مورد آزمایش قرار می گیرند.

با ارزش صادرات بیش از 2 میلیارد یورو، بخش ماشین آلات پلاستیک یکی از پرچمداران صنعت مهندسی مکانیک اتریش است. نرخ صادرات بطور متوسط بیش از 90% است. دستگاه های قالب گیری تزریقی بخش بزرگی از تولید را تشکیل می دهند (حدود 2/3). سایر اقلام صادراتی مهم عبارتند از اکسترودرها همچنین ماژول ها ، ابزارآلات، ساخت تاسیسات بازیافت همراه با راه حل های اتوماسیون با بالاترین کیفیت و بهره وری.


اطلاعات بیشتری در مورد ارائه دهندگان اتریشی خدمات اتریشی در بخش پلاستیک را در نسخه "دید تازه" شماره 165 مطالعه فرمائید.
داون لود اطلاعات مربوطه

چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA