Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

ŽELEZNIČNÍ TECHNOLOGIE Z RAKOUSKA FRČÍ PO CELÉM SVĚTĚ

2019.11.19

Rakouské podniky z oblasti železničního průmyslu celosvětově bodují díky svému inovativnímu know-how, vysokou úrovní kvality a schopností vytvářet řešení na míru.

Železnice je vzhledem k aktuálním otázkám ohledně ochrany klimatu stále častěji první volbou mezi dopravními prostředky, zvláště v případě mezikontinentální přepravy zboží a městské dopravy. Jde o klíčový element pro udržitelné koncepty dopravy, o trend, který bude v budoucnu ještě zesilovat.  

Existuje jen málo odvětví, která by měla vyšší nároky na spolehlivost, přesnost, kvalitu a udržitelnost, než je železniční průmysl. Signalizační technika, elektrifikace a moderní vlaková zapezpečovací technika "made in Austria" zaručují, že cestující po celém světě jsou přepravováni bezpečně. Elektromagnetické pohony a motory z Rakouska zajišťují ve více než 60 zemích výkon na hranici limitu.

Odvětví železniční dopravy má dlouhou tradici a nabízí celou škálu produktů: od železničních vagonů, přes koleje, bezpečnostní a řídící techniku až po systémy městské železnice či vysokorychlostní vlaky. Portfolio zahrnuje dodavatelský průmysl, stejně jako nové oblasti, ve kterých se investuje do techniky budoucnosti. Rakousko tak jde s dobou nejen v otázce autonomního řízení, ale také v případě digitalizace řízení.  

Naposledy dosáhlo téměř 9 000 zaměstnanců rakouského železničního průmyslu obratu ve výši 3,1 mld. EUR. Podílem exportu přes 70% je rakouský železniční průmysl v mezinárodním srovnání obzvláště silný a inovativní.

Více informací o top hráčích, udavačích trendu a podněty ke spolupráci naleznete v aktuálním vydání naší publikace FRESH VIEW: 

FRESH VIEW on Railways; NO 166 [pdf, 12,398.0kb]

Downloads na téma

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA