Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

WORLD SUSTAINABLE ENERGY DAYS: 4.-6. BŘEZNA 2020 VE WELSU, RAKOUSKO 

2020.01.29

Mezinárodní World Sustainable Energy Days od 4. do 6. března 2020 ve Welsu/Rakousko patří k nejdůležitějším mezinárodním konferencím na téma klimatické neutrality.  

Evropa jako první klimaticky neutrální kontinent do roku 2050 – tento ambiciózní cíl vyžaduje ambiciózní opatření. „Energetická efektivita především“ a „vůdčí role na globálním trhu v oblasti obnovitelných zdrojů energie“ jsou centrálními pilíři nové strategie EU.

Každoročně se setkává více než 660 účastníků z více než 60 zemí ve Welsu na World Sustainable Energy Days . Konference pro účastníky z celého světa spojuje odborné znalosti a know-how z celého světa.

V roce 2020 ukáže konference, jakého pokroku dosáhla v Evropě a ve světě energetická revoluce. Nabídne aktuální informace ke strategiím, trhům, financování, bioenergii, elektromobilitě, průmyslové energetické revoluci a mnoha dalším tématům:


Konference obsahuje mj. tyto dílčí akce:


Další body programu pro navázání obchodních kontaktů:

  • Veletrh energetické šetrnosti “: jeden z největších veletrhů v oblasti obnovitelných zdrojů energie a energetické efektivity s každoroční návštěvností kolem 100 000 lidí
  • Prezentace plakátů úspěšných projektů v oblasti energetické efektivity a obnovitelných zdrojů energie
  • Odborné exkurze na téma „pelety & štěpka“ a „energetická efektivita“

Detailní informace k programu, registraci, rezervaci ubytování atd. naleznete na webové stránce konference .

Jazyky konference (simultánní trumočení): angličtina, němčina

Datum poslední aktualizace
2020.02.05
Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA