Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

 Covid-19 ile mücadele eden Avusturyalı uzmanlar

2020.05.20

 Avusturyalı şirketler tamda şimdi korona kriziyle başa çıkmak için özel ve yenilikçi çözümler sunuyorlar.

Corona krizi hala devam ediyor ve en önemli gündem konusu, çünkü bu kriz hepimizin hayatını tersine çevirdi. Avusturya’nın bu krizi çoğu ülkeden daha iyi geçirmesinin sebebi, sadece alınan olağanüstü önlemlere değil ayrıca şirketlerin uzun vadeli başarılarında yatmaktadır.  

Bu öngörülmez özel durum önümüzdeki haftalarda ve aylarda da bize eşlik edecek. Bu süre zarfında bizlerin yenilikçi fikirlere ve uyarlanmış çözümlere ihtiyacı var. Bu sebepten dolayı sizlere tıbbi-teknik alanda, ilaç tedavisi ve testinde ve özel bilgi teknolojileri alanında hem tıbbi hem de üretim amaçlı çözümleri üreten Avusturyalı firmalarımızı tanıtmak istiyoruz.

Hazırladığımız bu özel broşürde yenilikçi Avusturyalı şirketler hakkında fikir edinebilirsiniz ve uluslararası alanda da ön plana çıkan özel teknik bilgiden yararlanabilirsiniz: Covid-19 ile mücadele eden Avusturyalu uzmanlar (İngilizce/Almanca). [pdf, 2,657.2kb].

Son güncelleme:
2020.05.21
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA