Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Maske kullanımını görüntülü olarak kontrol etmek için Video Analytics-Çözümleri

Logo SAIMOS® © SAIMOS®

© SAIMOS®

2020.05.22

SAIMOS® Video Analytics Deep Learning tabanlı esnek ve ölçeklendirilebilir biz sosyal mesafe ve yüz maskesi takma gibi durumları kontrol etmek için çeşitli endüstriler tarafından kullanabilir bir çözüm.

Tüm SAIMOS® Video Analytics Modülleri video analizlerde yüksek stabilite, sonuç kalitesi, basit konfigürasyon, VMS entegrasyonu (Milestone, SiVeillance) ve mükemmel bir destek ile tarif edilir.

SAIMOS® bir ONG-IT platformudur ve geniş çapda yeni nesil KI, video analzi ve GIS güvenlik çözümleri sunuyor. Ayrıca bir yoğunluk ölçme sistemi de sunulmaktadır: Mağazalardaki frekans sayımı – sayım verileri, örneğin müşteri sayısını satışlarla kıyaslayabilmek için bir süre boyunca kaydedilir.

„No-Mask-Detection“ hizmet ise Covid-19 zamanında müşterilerin yaş ve cinsiyetlerini analiz edebilir. Müşteri rakamları meta veriler olarak sunulur. Digital Signage sistemleir ile birleştirildiğinde ise hedef kitleye yönelik gerçek zamanlı display reklamı yapılabilir.

Occupancy & No-Mask-Detection en büyük avantajı ise Covid sonrası kullanımının devam etmesi.  

Son güncelleme:
2020.05.22

Konuya ilişkin bağlantılar

 
SAIMOS®
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA