Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

APLIKACJA COVID-19 CoVive DO SAMOOCENY, INTERPRETACJI TESTÓW I SAMOKONTROLI

2020.05.28

CoVive pomaga ocenić u siebie prawdopodobieństwo wystąpienia zachorowania na COVID-19 i zapewnia monitorowanie objawów i parametrów życiowych niezależnie od tego, czy wynik testu jest pozytywny, czy nie.

CoVive  – globalna inicjatywa BioneXt Laboratories, wdrożona przez Medicus AI – to pierwsza na świecie platforma Covid -19 posiadająca certyfikat CE jako urządzenie medyczne.

Platforma zapewnia przyjazne dla pacjenta interpretacje wyników testu i dostarcza spersonalizowanych zaleceń dotyczących działań w oparciu o indywidualny profil i dalsze istotne parametry użytkownika.

Platforma zawiera także kwestionariusz, który pokazuje prawdopodobieństwo infekcji COVID-19 i dostarcza informacji o najbliższych placówkach wykonujących testy. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna do pobrania w sześciu językach.

Medicus AI to platforma oparta na sztucznej inteligencji, która interpretuje wszystkie dane dotyczące zdrowia i przekształca w interaktywne, spersonalizowane i łatwe do zrozumienia informacje o pacjencie, które zapewniają stałą opiekę zdrowotną.

Medicus AI współpracuje z dostawcami usług medycznych takimi jak laboratoria, szpitale i towarzystwa ubezpieczeń zdrowotnych w jedenastu krajach, w celu dostarczenia przyjaznych pacjentom informacji i opracowania spersonalizowanych zaleceń dotyczących działań.

Ostatnia aktualizacja dn.:
2020.05.29

Linki do tematu

 
Medicus AI
Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA