Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Коронакриза: Карантин в Австрії завершується

2020.06.12

Австрія намагається знову повернутись до нормального життя після майже 100-денної перерви. Більшість карантинних обмежень уже скасовано. Здебільшого знову відкрито кордони із сусідніми державами.

Завдяки зниженню кількості нових випадків захворювання на коронавірус, Австрія змогла майже повністю вийти з карантину через 100 днів. На початку травня система повільно перейшла у невизначений стан "нової нормальності". Відтоді країна поступово відновлює роботу магазинів, туристичного бізнесу, ресторанів, а також багатьох культурних, спортивних та розважальних закладів.

Однак подолати вірус все ще на вдалось: важливо і надалі використовувати маски для обличчя та дотримуватися правил дистанції. Після 100 днів коронавірусу, окрім наслідків економічного спаду, залишається страх перед другою хвилею.

Нарешті з´явився позитивний сигнал для міжнародного пасажирського сполучення та товарообігу після багатьох тижнів обмежень через коронавірус Австрія відновлює повну свободу пересування до сусідніх країн. Усім, хто їде в Австрію з цих країн, більше не потрібно буде перебувати в режимі ізоляції або пред´являти негативний тест на Covid. Поступово відкриється в´їзд із Німеччини, Ліхтенштейну, Швейцарії, Словаччини, Словенії, Чехії та Угорщини.

Це означає, що з початком літа стануть можливими не тільки відпустки, але й ділові поїздки. Це важливо для Австрії не лише в туристичній галузі, але й особливо необхідно тим австрійським компаніям, які мають міжнародні мережі поставок у країни, які постраждали від кризи. Послаблення карантину є нагальною підтримкою австрійської (експортної) економіки, ймовірно, найближчі тижні та місяці відбуватимуться подальші послаблення також і в інших країнах.

востаннє актуалізовано:
2020.06.16
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA