Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Успішний перезапуск після коронакризи

2020.07.10

Австрія знову запустила економіку. Незважаючи на різні обмеження для кожної окремої країни, команди в усіх офісах ADVANTAGE AUSTRIA залишаються надійною підтримкою для своїх партнерів.

Після багатьох тижнів карантину для стримання поширення пандемії коронавірусу, Австрія добре впоралась із ситуацією. Дотримуючись певних заходів безпеки, майже всі підприємства знову запрацювали на повну. Досі існують обмеження щодо проведення культурних та спортивних заходів, які повинні бути в подальшому скасованими відповідно до поетапного плану. Кордони із сусідніми країнами відкриті, виробничі та експортні підприємства відновили свою діяльність. Після скасування обмежень на поїздки, Австрія зможе знову відновити туризм та приймати іноземних гостей.

Що стосується подолання економічних наслідків, федеральний уряд Австрії застосовує відповідні заходи підтримки компаній та зайнятості населення. Австрія входить до числа міжнародних лідерів, надавши державну допомогу понад 50 мільярдів євро. Усі пакети допомоги спрямовані на те, аби якнайшвидше відновити економіку. Однак експортна діяльність зможе знову набрати обертів лише за допомогою довіри - і передумовою посилення довіри є ще більш інтенсивне глобальне співробітництво, ніж раніше. Основними принципами стануть порядність та партнерські стосунки.

ADVANTAGE AUSTRIA, як і зазвичай, залишається надійним партнером навіть у неспокійні часи. Адже після карантину потрібно не лише перезапустити експортну діяльність, але й надолужити втрачений час - разом із усіма міжнародними діловими партнерами та стейкхолдерами.

востаннє актуалізовано:
2020.07.14
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA