Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Австрійське аграрне та лісове господарство як глобальна модель майбутнього

2020.07.27

Австрійські компанії даного сектору дотримуються принципів сталого розвитку і завдяки своїм ноу-хау вважаються міжнародними першопрохідцями.

Австрія виступає за конкурентоспроможне, багатофункціональне та всебічне аграрне та лісове господарство. Насамперед - це сімейний бізнес, який підтримує унікальний культурний та гірський ландшафт Австрії, забезпечує населення якісними продуктами з ресурсозберігаючого виробництва та є частиною рішення щодо зміни клімату: дрібні структури надають перевагу сталим методам господарювання в аграрному та лісовому господарстві. Майже чверть сільськогосподарських угідь обробляється органічно. Завдяки цьому Австрія займає лідируючу позицію у ЄС.

Експорт аграрної продукції з Австрії в 2019 році склав понад 12 млрд євро. Лісове та деревообробне господарство країни також у значній мірі орієнтоване на експорт. Важливу роль відіграють підпорядковані галузі економіки (особливо деревообробна, плитна, паперова та целюлозна промисловість) та виробники лісоматеріалів. Зосередженість на високоякісних нішевих продуктах, маркуванні походження та регіональних продуктах сприяє позитивному розвитку, як частина послідовної стратегії якості.

Австрія має також значний досвід у галузі лісового та деревообробного господарства – починаючи з освіти та підвищення кваліфікації до машин, модулів, інструментів, автоматизованих рішень та питань охорони праці.

Глобальні та кліматичні виклики для обох галузей зростають: спеціалізація та інновації у виробництві сільськогосподарської техніки чи автоматизація та діджиталізація аграрного виробництва – є прикладами їх подолання. У лісовій та деревообробній галузі серед іншого особливим попитом на міжнародному рівні користуються щадна заготівля деревини та наближене до природи лісівництво чи система багатофункціонального лісового господарства.

Більше інформації щодо лідерів ринку та пропозицій про співпрацю можна знайти в поточному випуску нашого видання FRESH VIEW:

FRESH VIEW on Agriculture and Forestry; NO 168  [pdf, 13,176.1kb]

востаннє актуалізовано:
2020.08.04
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA