Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Red Bull залишається найдорожчим брендом Австрії

2020.07.30

Європейський інститут оцінювання та сертифікації брендів European Brand Institute визначив найдорожчі та найекологічніші бренди Австрії

Вже в 17-й раз Європейський інститут брендів (EBI) провів дослідження вартості австрійський брендів в країні та визначив найцінніші. Загальна вартість десяти найдорожчих брендів країни зросла на рекордних 10% та складає більш ніж 34 млрд. євро.

У рамках дослідження вперше було проаналізовано внесок брендів державних компаній та організацій у сталий розвиток Австрії. Лідерами у п´яти категоріях стали: державна залізнична компанія Австрії (транспорт), оператор австрійської системи передачі електроенергії Austrian Power Grid (комунальна інфраструктура), енергетична компанія Wien Energie (постачальник енергетичних послуг), Erste Bank (фінансові установи) та Червоний Хрест (галузь охорони здоров´я та соціальна інфраструктура).

Австрійський гігант з виробництва енергетичних напоїв Redbull безперечно залишається найдорожчим австрійським брендом вартістю понад 15 млрд. євро. Світовий лідер з виробництва енергетичних напоїв подорожчав ще на 14,6%. Найбільший у Європі високотехнологічний ігровий концерн Novomatic, вартість якого складає понад 3,5 млрд. євро посів друге місце. Третю позицію зайняв концерн прикрас та предметів розкошу Swarowski.

Оцінка вертості брендів проводилась відповідно до міжнародних стандартів для компаній, які на 45% є власністю Австрії. Було взято до розгляду понад 180 австрійських компаній, із яких було опубліковано 10 найкращих.

востаннє актуалізовано:
2020.08.06

лінки до теми

 
European Brand Institute (EBI)
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA