Inhalt

Doppelmayr Seilbahnen GmbH

درباره

گروه دوپل مایر/گاراونتا

بعنوان سردمدار و پیشاهنگ کیفیت، فناوری و بازار در ساخت تله کابین، دارای شعبات و دفاتر فروش و خدمات پس از فروش در بیش از 50 کشور جهان بوده و تاکنون بیش از 15000 تاسیسات تله...

جستجو: مشتريان بلاواسطه

چگونگی برقراری تماس

چگونگی برقراری تماس

دفتر مرکزی

Doppelmayr Seilbahnen GmbH


Konrad-Doppelmayr-Straße 1
6922 Wolfurt
Österreich

+43 5574 604 0
dm@doppelmayr.com
http://www.doppelmayr.com
vCard

درباره شرکت

اطلاعات شرکت

گروه دوپل مایر/گاراونتا

بعنوان سردمدار و پیشاهنگ کیفیت، فناوری و بازار در ساخت تله کابین، دارای شعبات و دفاتر فروش و خدمات پس از فروش در بیش از 50 کشور جهان بوده و تاکنون بیش از 15000 تاسیسات تله کابین را برای مشتریان خود در 96 کشور جهان احداث و راه اندازی نموده است. این گروه با بهره گیری از توانایی انعطاف پذیری، دانش علمی و روحیه پیشگامی، تمام شرایط لازم را برای رشد هر چه بیشتر در بازارهای قدیمی و جدید داشته است.

گروه دوپل مایر/گاراونتا با سیستم های حمل و نقل نوآور همواره رکوردهای جدیدی از خود برجا گذاشته است: بالاترین میزان آسایش و اطمینان، علامت ممیزه محصولات این شرکت در مناطق گردشگری تابستانی و زمستانی یا در مناطق شهری و حومه است. همچنین سیستم هایی برای حمل مواد با قدرت بهره وری و توان بالا، مشتریان را هر چه بیشتر در انتخاب محصولات این شرکت متقاعد می کنند.

© Doppelmayr Seilbahnen GmbH
© Doppelmayr Seilbahnen GmbH
فرصت های تجاری

فرصت های تجاری

تله کابین: سطحی بعدی تحرک و جابجائی

تحرک یک عامل اقتصادی بنیادین در زندگی روزمره است - در مسیر محل کار یا اوقات فراغت. راه حل های حمل و نقل کابلی یکپارچه باعث صرفه جویی مناسب در وقت و جابجائی راحت برای همگان است. تله کابین های کابلی پایدار، سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه هستند. چه اسکی بازان در مسیر پیست ها، چه مسافران در شهرهای پر جنب و جوش و چه گردشگران در میان مناظر خیره کننده - همه از یک سواری دلپذیر در تله کابین لذت می برند. Doppelmayr / Garaventa به تله کابین های شهری بعنوان خدمت و معیار می نگرد. آنها "سطح بعدی تحرک" هستند - وسیله ای توانا برای حمل و نقل و یک راه حل حمل و نقل چند حالته در ابعاد مستقل.

© Doppelmayr Seilbahnen GmbH